Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Stanisław Piskozub, Korepetycje Matematyka:

O mnie

Siemanko,

Poprawka z matury? Poprawka z całego roku szkolnego?
Żaden problem! Nie daj sobie wmówić, że nie potrafisz, jesteś za słaby/a czy też nie dasz rady! Ogarniemy wszystko na spokojnie, wystarczą tylko chęci i systematyczna nauka w świetnej atmosferze :)

Korepetycji udzielam od około 3 lat i mam doświadczenie w pracy na każdym poziomie nauczania.

Pomoc zapewniam nie tylko na zajęciach, ale również jestem zawsze w stałym kontakcie z uczniem (Facebook, Skype, SMS lub inne), gdyby potrzebował szybkiej powtórki danego zagadnienia lub nagłej pomocy w rozwiązaniu problemu (bez dodatkowych kosztów).

Cennik:

- 30 zł/60 min lekcji
- 40 zł/90 min lekcji

Obszar działania: Jelenia Góra i okolice

Telefon kontaktowy: 533 753 156 (jeżeli nie odbieram – wyślij SMS, na pewno odpowiem)

Zajęcia mogę odbywać się u mnie lub u Ciebie (w obrębie miasta Jelenia Góra) - dodatkowy koszt uzależniony od lokalizacji i jest ustalany indywidualnie

W tygodniu zajęcia mogą odbywać się od godziny 17. W weekend godziny do ustalenia :)

Posiadam własne materiały jak i również samodzielnie tworze samodzielnie dostosowane pod konkretnego ucznia.

Skype: sta.ch.u

O MNIE:

Mam 23 lata i jestem świeżo upieczonym absolwentem Politechniki Wrocławskiej na kierunku Telekomunikacja. Aktualnie pracuje jako informatyk.
Odkąd pamiętam interesowałem się matematyką i nigdy nie miałem z nią najmniejszego problemu. Jestem osobą bardzo otwartą, komunikatywną i cierpliwą. Na moich lekcjach panuje zawsze świetna atmosfera, bez spiny i nerwów cierpliwie krok po kroku wytłumaczę każde zagadnienie.

Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEM NA WSZELKIE PYTANIA I WĄTPLIWOŚCI !!!

ZAPRASZAM

Obszar wykonywania usług