Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Jerzy Myślik:

O mnie

Jesteśmy wiodącym producentem wszelkiego rodzaju osłon okiennych. Oferowane przez nas produkty, to nie tylko najbardziej popularne żaluzje czy rolety, ale również plisy, markizy, refleksole i wiele innych produktów. Działalność naszej firmy skupiona jest w głównej mierze na potrzebach klientów. Przykładamy dużą wagę do spełniania wszelkich ich oczekiwań. Naszym klientom oferujemy bezpłatne konsultacje, pomocne przy ustalaniu szczegółów zamówienia. Nasza strona internetowa umożliwia klientom zamówienie pomiaru
w dogodnym terminie. Zapewniamy profesjonalny montaż oraz serwis naszych produktów. Firma KRAKŻAL oferuje wyłącznie najwyższej jakości osłony okienne, w tym cieszące się największą popularnością rolety oraz żaluzje.
Zapraszamy do naszego salonu – Kraków, Królowej Jadwigi 133 oraz na stronę www.wolakrakzal.com.pl

Obszar wykonywania usług