Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z KRZYSZTOF HALICKI:

O mnie

Profesjonalna i kompleksowa pomoc przy rejestracji pojazdów.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług komunikacyjnych do których należą:
- kompleksowa rejestracja samochodów, motocykli, motorowerów, ciągników, przyczep sprawdzonych z zagranicy oraz zakupionych w kraju.

Załatwiamy w imieniu klienta:
- akcyzę w Urzędzie Celnym,
- podatek PCC-3 w Urzędzie Skarbowym,
- tłumaczenia dokumentów z języka niemieckiego, francuskiego, włoskiego, holenderskiego (niderlandzkiego), angielskiego, czeskiego, słowackiego i innych potrzebnych do rejestracji w Wydziale Komunikacji,
- rejestrację pojazdów w Wydziale Komunikacji:
samochodu, motocykla, motoroweru, ciągnika, przyczepy.

Obsługujemy powiaty: Krapkowice, Prudnik, Głubczyce, Kędzierzyn-Koźle, Opole, Strzelce Opolskie, Nysa oraz gminy Głuchołazy i Korfantów oraz Urząd Celny w Nysie, Kędzierzyn-Koźle i Opole.

Rejestrujemy pojazdy z takich krajów jak: Niemcy, Austria, Włochy, Holandia, Belgia, Wielka Brytania (Anglia), Luksemburg, Francja, Hiszpania, Czechy, Słowacja.

Ceny usług zaczynamy od 59 zł w zależności od powiatu i rodzaju pojazdu oraz czy pojazd został kupiony w kraju, czy zagranicą.

Zarejestrowany pojazd możemy ubezpieczyć w firmach takich jak: Warta, HDI, PZU, Hestia, Generali, Reso, TUW, TUZ, MTU, AXA Ubezpieczenia, Link4, Allianz, Aviva,Gothear, Proama, You Can Drive i innych

Obszar wykonywania usług