Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Witam,
nazywam się Krzysztof Janiszewski mam 30 lat i pochodzę z Wrocławia.
Jestem kucharzem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Swój dorobek zgromadziłem pracując w różnych sektorach gastronomii w Polsce i zagranicą. Hotele, catering, restauracje z kuchnią polską, międzynarodową a także restauracje fine dining.

Gotowanie to moja pasja dlatego chętnie i z maksymalnym zaangażowaniem realizuje nowe i bieżące projekty. Jeżeli planujesz zorganizować imprezę okolicznościową w plenerze lub w zaciszu domowym, bądź chcesz zorganizować pokaz kulinarny dotyczący Twojego produktu, chętnie Ci w tym pomogę. Jeżeli prowadzisz lokal gastronomiczny i pragniesz aby Twój zespól podnosił swoje kwalifikacje, zorganizuje i poprowadzę szkolenie. Jeżeli planujesz otworzyć lokal gastronomiczny pomogę Ci rekrutować personel, stworzyć menu, wdrożyć i utrzymać standardy.

Pozdrawiam. Krzysztof Janiszewski 537-779-050

Obszar wykonywania usług