Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Krzysztof Kochowicz, F.H.U. OLIN:

O mnie

Świadczymy usługi wielobranżowe, od projektów graficznych (logo, billboard, ulotka) do wydrukuw w dowolnym formacie (praktycznie na każdym materiale)
Dodatkowo oferujemy wydruki na gadżetach takich jak długopisy, balony, opaski silikonowe, kubki, koszulki oraz wiele innych.

Dzięki współpracy z najlepszymi na rynku i sprawdzonymi dostawcami materiałów reklamowych zapewniamy usługi najwyższej jakości.

Wyróżniamy się kreatywnością oraz dopasowaniem do klienta pod każdym względem. Nie korzystamy z gotowych szablonów projektowych, każdy projekt jest wykonywany od podstaw, jeżeli jest taka potrzeba poprawiany do momentu pełnej akceptacji przez klienta. U nas za projekt zapłacisz tylko raz !!!

Działamy na obszarze całej Polski, możliwośc wysyłki materiałów kurierem, pocztą polską lub paczkomatem ( na życzenie klienta)

Obszar wykonywania usług