Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Krzysztof Leciak:

O mnie

Jestem dyplomowanym masażystą.

W swojej praktyce zajmują się głównie masażem relaksacyjnym i leczniczym. Wykonując masaż korzystam z nowoczesnych technik przynoszących w krótkim czasie odczuwalne efekty.
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie nieustannie podwyższam swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach.

Oferuję:
- masaż leczniczy kręgosłupa
- masaż leczniczy w wybranych jednostkach chorobowych
- masaż relaksacyjny
- masaż antycellulitowy
- masaż klasyczny
- masaż sportowy
- masaż izometryczny
- masaż segmentarny
- drenaż limfatyczny
- masaż kobiet w ciąży
- masaż biurowy
i inne

Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie. Każdy masaż poprzedzam szczegółowym wywiadem. Ponadto udzielam wskazówek i zaleceń celem utrzymania efektów masażu i dobrego samopoczucia przez dłuższy okres czasu.

Dojeżdżam do Klientów na terenie Częstochowy i okolic. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na dojazd i czekanie w kolejce. Masaż jest wykonywany w zaciszu Twojego domu, czy biura, na profesjonalnym łóżku do masażu i z użyciem profesjonalnych kosmetyków.

Jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Przy większej ilości masaży możliwość negocjacji ceny.
Kontakt telefoniczny, sms lub mailowy.

Obszar wykonywania usług