Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Krzysztof Wie:

O mnie

Oferuje usługi ogólnobudowlane drobne prace naprawcze złota rączka 11lat doświadczenia

Krzysztof Wie Opinie

Remont mieszkania
29 marca 2019

Witam wszystkich nie dajcie się nabrać temu Panu to nie jest fachowiec tylko zwykły naciągacz który nic nie potrafi kafelki do zerwania ściany z płyty k/g do zerwania elektryka podłączona że masakra wezwałem prawdziwego elektryka NIE POLECAM LECZ ODRADZAM

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Ciekawe zrobiłem już tyle buduw łazienek i elektryki i nikt nie narzekał wszystko było dobrze żadnej reklamacji niemam ludzie zadowoleni!!!!!

Krzysztof WieWykonawca, Gliwice
Montaż karniszy
9 listopada 2018

Rzetelnie i na czas.. Usługa wykonana profesjonalnie. Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Układanie płytek
9 listopada 2018

Zdecydowanie nie polecam! Pan Krzysztof umówił się na poniedziałek na obejrzenie kuchni, od wtorku miał rozpocząć pracę. Nie zjawił się w poniedziałek o umówionej porze, po kilku próbach kontaktu (nie odbierał tel), w końcu odpisał na wiadomości na fixly, że wyskoczyło mu spotkanie i będzie jutro. Zatem zadzwoniłam we wtorek rano, pan przeprosił, powiedział, że będzie 16-17, bo jedzie oglądać dom do remontu. Punkt 16- czekamy, czekamy, znowu brak jakiejkolwiek informacji, nie odbieranie telefonu, po 1.5 h w końcu otrzymałam SMS, że pan jest w Raciborzu i nie dojedzie, ale w następny dzień rozpocznie pracę. Na moje pytanie o której dowiedziałam sie, że od ... 15 (mimo zapewnień, że będzie pracował 7-17). Jako, że przed umówionym remontem wyniosłam już meble z kuchni itd,. zgodziłam się na to, żeby rozpocząć prace o tej 15. W tym samym dniu rano pan Krzysztof potwierdził, że będzie o 16, o 14 dostał SMS z przypomnieniem, że czekamy o 16 (dodam, że z związku z tym musieliśmy zmienić plany zawodowe....), odpisał "ok". Godzina 16 nie ma go.. 17.. również, nie odbiera, nie odpisuje. W końcu odebrał i powiedzial, że wysłał do nas pracownika (!!!!). Który oczywiście nie dotarł. Zdecydowanie przestrzegam przed jakąkolwiek umową z tym człowiekiem. Na moje pretensje odpowiedział, że ma kontakt z dużymi firmami (w stylu - mam ważniejsze rzeczy na głowie). Zatem moje pytanie- po co zgłosił się na fixly do mnie? Po co się umawia? Kilkukrotnie! Od tygodnia jestem bez możliwości przygotowania sobie posiłku. Wiele straconych nerwów! Oczywiście cala korespondencja do wglądu.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Krzysztof WieWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług