Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Agnieszka Worożyńska, Kyro Sp z o.o.:

O mnie

Firma KYRO Sp z o.o. oferuje usługi w zakresie projektowania, instalacji i serwisowania systemów bezpieczeństwa na budynkach mieszkalnych i lokali użytkowych. Świadczymy usługi i sprzedaż rozwiązań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa i ochrony mienia już od kilkunastu lat.
Polecane rozwiązania:
monitoring rejestrowany,
monitoring pod nadzorem pracownika ochrony,
wideodomofony,
kontrola dostępu,

Dotychczasowa współpraca ze wspólnotami i administratorami budynków mieszkalnych w Warszawie zaowocowała wiedzą i doświadczeniem - popartym referencjami - odnośnie potrzeb związanych z kontrolą bezpieczeństwa na osiedlach. Jednocześnie mamy pewność, że jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne warunki finansowe względem konkurencji.
W zależności od wprowadzanych innowacji na rynku firma oferuje nowe możliwości technologiczne, rozbudowę i modernizację istniejących systemów: monitoringu, alarmowych, kontroli dostępu. Rozwiązania dopasowujemy w zależności od miejsca przeznaczenia i analizy zagrożenia tak aby spełniały swoje zadanie przez wiele lat.

Montowane przez nas urządzenia do monitorowania bezpieczeństwa spełniają najwyższe standardy jakości. W miejscach ochrony porządku publicznego spełniające wymagane atesty.

W ramach realizowanego zamówienia zapewniamy:
Instalację i uruchomienie systemu zgodnie z wymogami
Podstawowe szkolenie osób odpowiedzialnych za obsługę systemu
24-miesięczną gwarancję na sprzęt (w ramach indywidualnych potrzeb okres gwarancyjne może zostać wydłużony.
Bezpłatne roczne wsparcie techniczne
Krótkie terminy realizacji
Dogodne metody płatności
Gwarancyjne i pogwarancyjne przeglądy instalacji.
Pogwarancyjne pakiety serwisowe

Agnieszka Worożyńska, Kyro Sp z o.o.Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług