Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Paweł Buryło:

O mnie

Oferujemy kompletne remonty Łazienek wielkoformatowych tzw spieki kwarcowe w wysokiej jakości wykończenia w nowym budownictwie jak i remonty wieloletnich łazienek,w tym posadzki tarasy płytki wszystkie inne pracę związane z glazura gresem granitem kamieniem itd.Wykonujemy również zabudowy,półki,elektryke zwiazana z oswietleniem, sufity z malowaniem i bialy montaz oraz podstawowa hydraulike,posiadamy profesjonalny sprzet do ciecia płyt wielkoformatowych nawet do 5 Metrów.
Głównie specjalizujemy się w układaniu płytek i to robimy na codzien,zajmujemy się tym już od ponad 10lat,pracę wykonujemy w dwie osoby osobiście bez pośredników.
Powyżej zdjęcia z wykonywanych prac.

LINK do zdjęć https://www.fotosik.pl/u/kolt122/album/2508100

Paweł Buryło Opinie

Remont łazienki+2 usługi

Biały montaż

Montaż wanny

28 listopada 2019

Wykonawca godny polecenia, nie było problemu zmiany projektu i dopasowań wszystkiego. Na następne wykończenie napewno będzie moim pierwszym wyborem.

Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
10 listopada 2019

Szybko dobrze solidnie polecam w 100%

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Układanie płytek+1 usługa

Biały montaż

8 września 2019

Jestem bardzo zadowolona z wykonania, wszystko bardzo ładnie wygląda szczególnie cięcia spiekow w 45 stopni na naroznikach polecam tego fachowca nie zmarnował drogiego materiału.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Paweł BuryłoWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług