LOS TYCZYNOS

Poznań, WielkopolskieOnline rok temu
4 lata doświadczenia 4 lata na Fixly
5.0

5 opinii

(od 5 klientów)

O mnie

Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną zajmującą się przede wszystkim wykańczaniem wnętrz. Działamy na terenie powiatu poznańskiego, szamotulskiego oraz czarnkowsko- trzcianeckiego. Nasza specjalność to szpachlowanie i zabudowy z g-k. Oczywiście szpachlowane powierzchnie również malujemy. Świadczymy również inne usługi takie jak układanie paneli, podwieszanie sufitów, drobne prace instalacyjne.
Wykonujemy duże jak i małe zlecenia. Korzystając z pomocy doświadczonych instalatorów jesteśmy w stanie powierzone zlecenia realizować kompleksowo. To co wyróżnia nas na tle innych firm, to doskonały kontakt z klientem na wszystkich etapach zlecenia.
Korzystając z doświadczenia naszych pracowników postanowiliśmy rozszerzyć zakres naszych usług o usługi ogrodnicze takie jak zakładanie trawników, wycinka drzew i krzewów oraz karczowanie nieużytków.
Na podstawie spotkania na miejscu prac, dokonujemy bezpłatnej wyceny. Przy dużych zleceniach jesteśmy otwarci na negocjacje. Na tę chwilę możemy zaproponować bardzo przystępne terminy.

Opinie o "LOS TYCZYNOS" 5

5

5 opinii (od 5 klientów)

Mariusz

Rzetelny wykonawca, fachowa i profesjonalna realizacja.

Rafał

Z czystym sumieniem mogę polecić tego wykonawcę. Kładł mi gładź i malował pokój. Jeszcze w życiu nie widziałem tak dokładnego wykonawcy. W wykonanej pracy na prawdę nie ma się do czego przyczepić.

Agata

Firma Przemka i Michała realizowała dla mnie kompleksowe zlecenie adaptacji parteru budynku mieszkalnego na niezależne mieszkanie. Budowa swoim zakresem przekroczyła moje wyobrażenia, ale Panowi stanęli na wysokości zadania. Poza zaawansowaną elektryką, wykonali całość prac: od wyburzenia ścian i skucia posadzek, po malowanie i montaż instalacji. Doceniam, przede wszystkim, dbałość o szczegóły, sprawną i szczerą komunikację oraz możliwość fachowej konsultacji. Serdecznie polecam

Usługi świadczone przez "LOS TYCZYNOS" 189

Remont (54)

Cennik

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika