Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Witam:) Zapraszam do wspolpracy przy remontach i wykonczeniach wewnatrz budynkow. Wykonujemy uslugi z najwyzsza starannoscia .Zawsze solidnie oraz na czas a po skonczonych pracach pozostawiamy porzadek oraz czyste, gotowe do zamieszkania lub zagospodarowania wnetrze. Dokladamy wszelkich staran aby dotrzymywac umowionych terminow oraz aby zakres prac byl zgodny z Państwa oczekiwaniami. Bez jakichkolwiek nałogow. Chcemy aby nasza wspolpraca byla przyjemnoscia dla obu stron. Chetnie podpowiemy w zakresie wykonastwa jak i optymalnego dobrania materialow.

Wykonywane usługi

Opinie

Remont łazienki

14 sierpnia 2018

Usługa wykonana bardzo fachowo. Jestem bardzo zadowolona, oby więcej takich fachowców jak Pan Łukasz. Poza tym bardzo dobry kontakt oraz doradztwo. Remont nie wykonany w "5 dni" ale za to efekt WOW :) Gorąco polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług