Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Maciej Ciborowski:

O mnie

Firma remontowa z wieloletnim doświadczeniem, popartym zadowoleniem klientów. Wykonujemy zabudowy poddaszy, remonty mieszkań i domów.
Wykańczamy stany deweloperskie pod klucz. Współpracujemy z architektami, rzecoznawcami, innymi wykonawcami, a do prac podchodzimy z pełnym profesionalizmem, zaangażowaniem i rzetelności. Również służymy radą.

Zapewniam że nasz cennik, jest NORMALNY, uczciwy, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo większość naszych realizacji. Nie boimi się pokazać naszej pracy, nie boimi się komentarzy.

Pozdrawiamy serdecznie, i zachęcamy do kontaktu.

Maciej Ciborowski Opinie

Remont mieszkania
29 grudnia 2018

Profesjonalna obsługa i wykonanie pod każdym względem.
Pan Maciej wykańczał nam dom. Płytki, podwieszane sufity, oświetlenie, biały montaż, montaż pieca, wanna, prysznic, sufity, hydraulika i wiele innych. Wszystkie prace zostały zaplanowane i wykonane terminowo i z niezwykłą dbałością o każdy detal. Przy tym niezwykle miła atmosfera i otwartość. Bardzo solidny i uczciwy wykonawca. Szczerze polecam każdemu.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Biały montaż
28 grudnia 2018

Rzetelny wykonawca. Terminowo i zgodnie z ustaleniami. Wykonywal dla nas lazienke i malowanie calego mieszkania. Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Maciej CiborowskiWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług