Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Meble Niezwykłe, MANUFAKTURA HOLZ & WOOD:

O mnie

MANUFAKTURA HOLZ & WOOD to owoc zamiłowania do rzeczy pięknych i nietuzinkowych, pasji do drewna oraz tęsknoty za spokojem i naturą. Nie jest to fabryka, lecz niewielka stolarnia zlokalizowana na wschodnim krańcu Unii Europejskiej, w której tworzymy MEBLE NIEZWYKŁE.

Każdy mebel i element dekoracyjny tworzony z drewna jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Jego rozmiar, kształt i kolor często są uwarunkowane dostępnym materiałem. Pięknie wybarwione stare drewno łączymy z ręcznie spawaną i malowaną stalą, szkłem lub innymi elementami ze starych podlaskich chałup, takimi jak np. kafle z pieca, które odnajdziecie m.in. w kolekcji Horycz.

Stworzone przez nas kolekcje cechuje prostota, funkcjonalność i łączność z naturą. Nazwy poszczególnych mebli, dekoracji i kolekcji pochodzą od starosłowiańskich imion używanych dawniej w regionie, z którego pochodzi drewno i w którym otrzymuje ono swoje nowe życie.

Na zamówienie jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy projekt stolarski, w tym także ze współczesnego drewna. Wysokiej jakości sprzęt jakim dysponujemy, doświadczenie, elastyczność oraz kreatywność pozwalają nam na wykonywanie zarówno klasycznych stołów, ław czy krzeseł, jak i schodów, stolarki okiennej i drzwiowej, aż po skomplikowane zindywidualizowane projekty architektoniczne i scenograficzne.

Wyjątkowość i niepowtarzalność każdego mebla, który wychodzi z MANUFAKTURY HOLZ & WOOD, jest potwierdzona Certyfikatem Oryginalności z jego unikalnym numerem. Otrzymujecie go Państwo od nas wraz z zakupionym meblem.

Meble Niezwykłe, MANUFAKTURA HOLZ & WOOD Opinie

Meble na wymiar
27 października 2019

Mimo jakichś drobnych nieporozumień w trakcie realizacji, ostateczny efekt jest dokładnie taki, jakiego się spodziewałem. Biurko zostało wykonane naprawdę solidnie i zgodnie z zaproponowanym przeze mnie projektem. Polecam !!!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Meble na wymiar
26 lipca 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Meble na wymiar
21 lutego 2019

szybki kontakt, dobrze doradzone, polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Meble Niezwykłe, MANUFAKTURA HOLZ & WOODWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług