Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z housebud:

O mnie

Witam serdecznie przede wszystkim zajmuje się remontami całych mieszkań, łazienek :-) ogólnie zajmuje się wykończeniami, murarka,dekarce, elewacje, wodno-kanalizacja itp zapraszam serdecznie do skorzystania z usług i gwarantuje tanio i solidnie pozdrawiam

housebud Opinie

Remont mieszkania
10 lutego 2019

Praca wykonana na 5+, z czystym sumieniem polecam i jeżeli będzie taka potrzeba napewno skorzystam z usług jeszcze raz!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Montaż WC
12 stycznia 2019

Szybko, ,sprawnie i realizacja na wysokim poziomie .Szczerze polecam fachowca, praca została wykonana z należytą starannością . Napewno sama jeszcze skorzystam z usług i polece znajomym!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Układanie płytek na ścianie
29 listopada 2018

Zleciłam temu wykonawcy kafelkowanie z fugowaniem.
Muszę powiedzieć, że jestem naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczona. W moim przypadku mam bardzo często styczność z różnego rodzaju wykonawcami, ze względu na prowadzenie działalności, która często tego wymaga. Dlatego myślę, że mogę szczerze polecić tego wykonawcę.
Pracę wykonał bardzo sprawnie i co najważniejsze bardzo porządnie. Cena barzo przystępna. Na pewno skorzystam jeszcze z usług tej firmy w przyszłości.
Monika Kubecka

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

housebudWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług