Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Altius Sp.z o. o. jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w wykonywaniu posadzek anhydrytowych, żywicznych, oraz cementowych. Altius Sp. z o. o. to efekt wieloletniego doświadczenia, nasza firma to trzecie pokolenie działalności w budownictwie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku dostosowujemy, produkty indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą.
W naszej ofercie znajdą Państwo:
• Posadzki anhydrytowe,
• posadzki cementowe,
• naprawy, renowacje, wzmocnienia posadzek,
• posadzki żywiczne,
• przygotowanie podłoża pod posadzki,
• szlifowanie, frezowanie, śrutowanie betonu w celu usunięcia mleczka cementowego, oraz luźnych niezwiązanych cząsteczek betonu,
• szlifowanie mleczka anhydrytowego,
• usuwanie żywic, kleju, subitu, zrywanie płytek.
• posadzki cienkowarstwowe,
• izolacje przeciwwilgociowe,
• izolacje termiczne.
W naszych projektach wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, takich marek jak KNAUF, Sika, Lafarge, Mc-Bauchemie,
Działamy na terenie całej Polski.
Cechami wyróżniającymi nasze przedsiębiorstwo, jest profesjonalizm, kreatywność, wszechstronność oraz dbanie o każdy detal projektu.

Opinie

Posadzki i wylewki

23 maja 2019

Z czystym sumieniem polecam firmę Altius która w mojej ocenie należy do firm o najwyższym poziomie profesjonalizmu. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń co do jakości oraz terminowości realizowanych prac. Duże uznanie należ się Panu Marcinowi, który do końca budowy służył swoją pomocą oraz doświadczeniem.
Z tą firmą można być pewnym, że wszystko będzie tak jak być powinno.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Posadzki i wylewki

22 maja 2019

Rzetelny wykonawca! Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, wysoka jakość usługi. Prace zostały wykonane terminowo zgodnie z umową. Polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Szanowna Pani dziękujemy za zaufanie, oraz opinie.

Altius Sp. z o. o.Wykonawca, Poznań

Posadzki i wylewki

22 lutego 2019

z Panem Marcinem łączy nas już druga budowa.Pierwszą posadzkę wykonał w moim domu i byłem bardzo zadowolony w związku z czym teraz swoją usługę wykonuje dla mojego szwagra i mam nadzieję, że tak jak u mnie będzie pełen profesjonalizm.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Panie Łukaszu dziękuje za wyrażenie swojej opinii. Zadowolony klient to dla nas najlepsza forma wynagrodzenia. Dołożymy wszelkich starań, żeby Pana szwagier był również zadowolony tak jak Pan.

Altius Sp. z o. o.Wykonawca, Poznań

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług