KWW Marcin Rzepniewski

Białystok, PodlaskieOnline 6 dni temu
ponad 20 lat doświadczenia 4 lata na Fixly
5.0

17 opinii

(od 11 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Witam,nazywam się Marcin Rzepniewski ,remontami i wykończeniami wnętrz zajmuje się ponad 20 lat.Doświadczenie zawodowe nabywałem za granicami jak i w kraju.Swój dom o pow.200 mkw wykończyłem sam .Kompleksowe wykończenie łazienki czy domu ,mieszkania w którym trzeba ułożyć płytki ,poszpachlować,pomalować lub potapetować ściany nie stanowi problemu.Potrafię wykonać tez takie prace jak układanie paneli czy podłóg drewnianych jak i wszelkiego rodzaje prace związane z płytą gipsowo-kartonowa (sufity podwieszane,ścianki działowe,zabudowy poddaszy)Przeróbki elektryczne ,hydrauliczne oraz wiele innych zapraszam Marcin.

Opinie o "KWW Marcin Rzepniewski" 17

5

17 opinii (od 11 klientów)

Monika

Malowanie ścian+2 usługi

Polecam pana Marcina, jestem zadowolona z remontu praca została wykonana solidnie, czysto i dokładnie.

Paweł

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem Marcinem. Konkretny fachowiec, który zna się na rzeczy. Jego prace są staranne i dopracowane. Zwraca on uwagę na szczegóły i w razie wątpliwości co jak ma wyglądać - pyta. Potrafi również doradzić i pomóc w doborze materiałów ale nie narzuca przy
tym swojego zdania. Gdy potrzeba dokupić jakichś materiałów, przedstawiane są paragony do wglądu. Jak najbardziej polecamy :)

Łukasz

Serdecznie polecam usługi Pana Marcina. Każdą pracę wykonuje sumiennie i starannie. Potrafi doradzić tak aby końcowy efekt pracy był dla klienta zadowalający. Po skończonej pracy pozostawia porządek.

Usługi świadczone przez "KWW Marcin Rzepniewski" 155

Remont (54)

Cennik

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika