Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

W sektorze budownictwa mieszkalnego nasza firma proponuje kompleksową obsługę inwestycji w zakresie wznoszenia obiektów w systemach segmentowych lub panelowych. Zapewnia także dostarczenie oraz montaż poszczególnych elementów budynku takich jak: ścian, stropów dachów lub gotowych poddaszy użytkowych.

W przypadku realizacji kompletnych obiektów nasi projektanci dobiorą stosownie do potrzeb inwestycji projekt architektoniczno-budowlany budynku lub zaprojektują go od podstaw według wytycznych zamawiającego. Na tym etapie pomogą oni dobrać z pośród szerokiej gamy dostępnych produktów i technologii rozwiązania najkorzystniejsze.

W przypadku realizacji poszczególnych etapów budynku, aby dostosować się do pozostałych jego części zapewniamy każdorazowo opracowanie dokumentacji konstrukcyjno-wykonawczej, stanowiącej część składową generalnej dokumentacji inwestycji lub w przypadku zmiany konstrukcji bądź architektury – stanowiącej jej część zamienną.


Budując z nami otrzymujecie Państwo pomoc w zakresie zakupu działki pod planowaną inwestycję, doradztwa kredytowego oraz gwarancję ceny i terminu realizacji.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się nie tylko z ofertą samych budynków, ale i szeroką gamą dostępnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologii :

Prefabrykowane budynki w technologii segmentowej
Prefabrykowane konstrukcje stropowe
Prefabrykowane konstrukcje dachowe
Prefabrykowane konstrukcje poddaszy użytkowych

Wykonywane usługi

Opinie

Budowa domu jednorodzinnego

6 kwietnia 2019

Szybka reakcja.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Budowa domu jednorodzinnego

1 lipca 2019

Profesjonalnie

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług