Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Marian Pacocha, POGEL:

O mnie

Firma rozpoczęła działalność w 1995 roku i specjalizuje się w wykonywaniu instalacji elektrycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu podejmujemy się kompleksowego wykonania inwestycji. Stawiamy na funkcjonalność i niezawodność wykonywanych prac dbając również o to, aby instalacje były estetyczne i bezpieczne.

Wykonujemy instalacje elektryczne, instalacje uziemiające, pomiary elektryczne, usuwamy awarie. Świadczymy usługi w zakresie nadzoru inwestorskiego - inspektor nadzoru oraz kierowania robotami w branży elektrycznej - kierownik budowy. Posiadamy uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń.

Dostosowujemy się do potrzeb klienta, proponujemy darmową wycenę instalacji, chętnie doradzamy i proponujemy ciekawe rozwiązania, tak aby klient był zadowolony z efektu końcowego.

Marian Pacocha, POGELWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług