Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Mariusz Szczepek, PerfectWall:

O mnie

Witam serdecznie
Zajmuje się niemalże wszystkimi pracami remontowo-wykończeniowymi.
Wszystkie oferowane przeze mnie usługi wykonywane są na wysoki standard, przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.
Udzielam 3 letniej gwarancji na moje prace.
Zwracam dużą uwagę na czystość w miejscu pracy.
Terminowość wykonania zleceń (wiadomo jak ma być dobrze to nie będzie zawsze szybko :-) aczkolwiek zawsze mieszczcze się w zadeklarowanym przeze mnie terminie)
Służę fachową porada, pomogę przy aranżacji wnętrz podpowiem przy doborze materiałów, co sie sprawdza a co nie i wiele wiele więcej.

Serdecznie zapraszam do współpracy! :-)

Mariusz Szczepek, PerfectWall Opinie

Szpachlowanie ścian
16 maja 2018

Szybko, samodzielnie i fachowo! Wykonawca pomaga w doborze odpowiednich materiałów i omawia wykonanie prac. Samodzielnie dokonuje wszystkich zakupów. Prace zostały przeprowadzone bardzo starannie, profesjonalnym sprzętem - gładzie równe. Informuje z wyprzedzeniem o możliwość powstania opóźnień (ale wspólnie udało się zaradzić). Nie ma problemu z wykonaniem dodatkowych czynności, które blokują inne prace, ale należy wcześniej ustalić (co i za ile). Trudno było znaleźć coś do poprawki. Bardzo dobra relacja ceny do jakości. Kolejne pracę wykończeniowe będę zlecał PerfectWall!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Mariusz Szczepek, PerfectWallWykonywane usługi

Złota rączka

Obszar wykonywania usług