Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Marek Tomczyk, MARTOmeble:

O mnie

Wykonam dla Państwa szafy,garderoby,drzwi przesuwne,meble kuchenne, meble pokojowe i przedpokojowe, meble biurowe, łazienkowe, a także biurko, szafę lub komodę. To Państwo zdecydują o kolorze i standardzie zamawianych mebli! Do produkcji naszych mebli stosujemy płyty laminowane, akrylowane oraz mdf renomowanych producentów. Nasze wyroby wykonujemy z pełną starannością i z użyciem najlepszych akcesoriów meblowych. Każde zamówienie jest realizowane sumiennie i w szybkim terminie.
Z każdym klientem spotykam się w jak najbliższym czasie od zgłoszenia, wycenę zaś przedstawiam w dniu następnym. Pomiar , wycena bez zobowiązań, nie płacisz za projekt. Udzielam dwuletniej gwarancji na wykonaną pracę.

Prowadzę również serwis meblowy: montaż mebli, wymiana frontów i akcesoriów meblowych, docinanie blatów i drzwi w zasadzie wszystko co jest związane z meblarką.
Zainteresowanych zapraszam Marek Tomczyk

Marek Tomczyk, MARTOmebleWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług