Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Martyna Pietrzyk, PLAN DOSKONAŁY:

O mnie

Czy jest coś piękniejszego niż praca z czystej pasji?
Plan Doskonały to firma, która powstała właśnie z zamiłowania do sztuki i pięknych wnętrz. Projektujemy z dużym zaangażowaniem podchodząc do każdego klienta indywidualnie. Mamy mnóstwo pomysłów na wnętrza w każdym stylu. Ciągły rozwój pozwala nam nadążać za modą i przekazywać naszym klientom nowości ze świata designu. Dzięki doświadczeniu w branży nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, ani sytuacji bez wyjścia. Do klienta podchodzimy zawsze z uśmiechem na twarzy i dużymi pokładami cierpliwości, gdyż wiemy jak czasami ciężko jest podjąć decyzje związane z miejscem, w którym mamy spędzić część swojego życia, a przede wszystkim czuć się w nim dobrze i swobodnie. Oferujemy usługi w zakresie projektów kompleksowych jak i częściowych w zależności od potrzeb klienta. Od rysunków funkcjonalnych oraz branżowych, wizualizacji 3D, aż po dobór materiałów, mebli oraz nadzór nad ekipą remontową. Naszą pasją są również meble, dlatego z wielką chęcią projektujemy również mebel dedykowane specjalnie dla klienta. Dzięki współpracy z wieloma firmami i ekipami mamy pewność, że możemy wszystko ! Dlatego zapraszamy do współpracy :)
Zespół Plan Doskonały

Martyna Pietrzyk, PLAN DOSKONAŁY Opinie

Szafy na wymiar+1 usługa

Projekt kuchni

29 listopada 2019

Dziękuję Pani Martynie, za realizacji zadania.
Wszystko zgodnie z umową ;)
Polecam
Michał

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Aranżacje wnętrz+1 usługa

Dekorator wnętrz

29 listopada 2019

Serdecznie polecam! Rzetelna i sumienna praca!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Projektowanie wnętrz
8 sierpnia 2019

Pełen profesjonalizm w wykonaniu dwóch szalenie sympatycznych Pań, które maja w zanadrzu zapas bardzo kreatywnych, elastycznych i z mega klasa projektów! Polecam wszystkim, którzy lubią i cenią, gdy wykonawca słucha jakie potrzeby ma klient i stara się pogodzić przyjemne z pożytecznym (w tym wypadku szalone pomysły klienta z praktycznym użytkowaniem oraz efektownym wyglądem ) :)

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Martyna Pietrzyk, PLAN DOSKONAŁYWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług