Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Czy jest coś piękniejszego niż praca z czystej pasji?
Plan Doskonały to firma, która powstała właśnie z zamiłowania do sztuki i pięknych wnętrz. Projektujemy z dużym zaangażowaniem podchodząc do każdego klienta indywidualnie. Mamy mnóstwo pomysłów na wnętrza w każdym stylu. Ciągły rozwój pozwala nam nadążać za modą i przekazywać naszym klientom nowości ze świata designu. Dzięki doświadczeniu w branży nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, ani sytuacji bez wyjścia. Do klienta podchodzimy zawsze z uśmiechem na twarzy i dużymi pokładami cierpliwości, gdyż wiemy jak czasami ciężko jest podjąć decyzje związane z miejscem, w którym mamy spędzić część swojego życia, a przede wszystkim czuć się w nim dobrze i swobodnie. Oferujemy usługi w zakresie projektów kompleksowych jak i częściowych w zależności od potrzeb klienta. Od rysunków funkcjonalnych oraz branżowych, wizualizacji 3D, aż po dobór materiałów, mebli oraz nadzór nad ekipą remontową. Naszą pasją są również meble, dlatego z wielką chęcią projektujemy również mebel dedykowane specjalnie dla klienta. Dzięki współpracy z wieloma firmami i ekipami mamy pewność, że możemy wszystko ! Dlatego zapraszamy do współpracy :)
Zespół Plan Doskonały

Opinie

Projektowanie i aranżacja wnętrz

20 lipca 2019

Polecam! Chociaż prace nieco się przeciągnęły to efekt końcowy jest super. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Projektowanie i aranżacja wnętrz

19 lipca 2019

fajne oryginalne pomysły! Dziewczyny nie boja się kolorów i o to właśnie chodziło w naszym mieszkaniu 🙂 POLECAMY!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Projektowanie i aranżacja wnętrz

12 lipca 2019

Jestem tylko facetem, ale dziewczyny naprawdę znają się na rzeczy. Współpraca zaowocowała pięknym studiem, dziewczyny konkretne i bardzo sympatyczne. Na początku nie wiedziałem w ogóle za co się zabrać, ale przekonały mnie do współpracy swoją osobowoscią, a później pomogły mi zaprojektować każdy szczegół. Coś czuje ze zrobimy jeszcze nie jedno mieszkanie 😀 pozdrawiam Was!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług