Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Mat Mateusz Matusik:

O mnie

Rozpoczęliśmy działalność w 2015 jako firma budowlana. W 2016 roku, by stać się bardziej konkurencyjną firmą stworzyliśmy BRAMEX GROUP opierającą się na sprawdzonych przez lata monterów z całej polski, co pozwala nam na szybkie realizacje i wyceny w całym kraju.
Nasza specjalność to produkcja i montaż ogrodzeń panelowych, kutych, betonowych i z siatki ogrodzeniowej,
świadczymy również usługi transportowe i magazynowe, działamy na terenie całej Polski i Dani.
W naszym parku maszynowym posiadamy ultra nowoczesną obrabiarkę DMG MOR CTX0 beta 500 na która nadal przyjmujemy zlecenia.Jest to jedna z niewielu maszyn w europie która została wyprodukowana dla nas w celu poszerzenia wachlarza oferowanych usług naszej firmy firmy.
Nową gałęzią rozwoju firmy jest produkcja konstrukcji stalowych i montaż na terenie centralnej i północno-wschodniej Polski.
W celu zapewnienia szybszej i łatwiejszej obsługi zapraszamy również do kontaktu przez naszą strone internetową oraz do odwiedzenia naszego sklepu

Mat Mateusz Matusik Opinie

9 września 2019

Uwaga na tą firmę. klienci wpłacają pieniądze i nie otrzymują towaru.. poszkodowanych jest coraz więcej a suma wplaconych pieniędzy to już setki tysięcy

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Mat Mateusz MatusikWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług