Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Nasza oferta to:
- remonty mieszkań, domów, biur, lokali usługowo-handlowych,
- adaptacje pomieszczeń,
- prace remontowo-budowlane w tym instalacje oraz pomiary elektryczne, instalacje wodno-kanalizacyjne, prace malarskie, montaż sufitów podwieszanych i ścian z płyt K/G, montaż glazury, terakoty, gresu, układanie paneli podłogowych, montaż armatury i ceramiki sanitarnej, malowanie i tapetowanie, montaż drzwi, budowa domów pod klucz.

Zapewniamy: 
- wysoką jakość usług, 
- terminowość, 
- pomoc w wyborze oraz zakupie materiałów, 
- zespół wyspecjalizowanych pracowników,

Dołączcie Państwo do grupy naszych zadowolonych Klientów

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Opinie

Budowa domu

22 listopada 2018

Zleciłem firmie Pana Mateusza wykończenie domu jednorodzinnego pod klucz. Nie była to moja pierwsza inwestycja mieszkaniowa, ale pierwszy raz miałem okazję korzystać z usług tak dobrej firmy. Współpraca układała się rewelacyjnie bez najmniejszych problemów. Prace zostały wykonane w terminie. Jeśli chodzi o jakość to fachowiec z najwyższej półki wszystko zostało wykonane wręcz idealnie z największą precyzją. To co również dla mnie było ważne to bardzo dobry kontakt i obsługa ze strony firmy. Podsumowując współpraca z Panem Mateuszem to czysta przyjemność i na pewno jeszcze skorzystam z jego usług.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług