Oceń wykonawcę

O mnie

Oferuję szereg usług związanych z produkcja oraz montażem dekoracyjnych rolet materiałowych w postaci rolet dzień noc w kasecie, rolet wolnowiszących , plis, rolet całkowicie zaciemniających. W swojej ofercie posiadam oryginalne kolekcje tkanin dedykowane do produkcji rolet, które spełniają wszelkie normy i doskonale spisują sie nie tylko w warunkach domowych. Zajmuję sie równiez produkcją moskitier okiennych wykonanych z wysokiej klasy profilu aluminowego , moskitier balkonowych otwieranych oraz przesuwnych . Na wszystkie produkty udzielam dwuletniej gwarancji oraz montaż. Jeśli poszukujesz więc rolet do swojego domu chętnie pomogę w doborze odpowiednich osłon oraz materiału który spełni Państwa oczekiwania. Posiadam wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonane rolety zapewnią wieloletnią i bezawaryjną pracę a jednocześnie bedą doskonałą dekoracja w Państwa domu. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług.

Posiadam galerię swoich realizacji oraz projektów które chętnie udostępnie do Państwa dyspozycji oraz własnej oceny.

Wykonywane usługi

Złota rączka

Opinie

Montaż rolet i karniszy

2 maja 2019

Zamówiłam u Michała rolety dzień noc które odmieniły moje wnętrze. Dziękuję za fachowa usługę oraz poradę co do wyboru kolorystyki !

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Montaż rolet

24 kwietnia 2019

Skontaktowałam sie z Panem Michałem od rolet, który szybko umówił sie ze mna na pomiar ! Jestem zadowolona z takiej współpracy oraz z zaproponowanej oferty. Długo szukałam Pana który zaloży mi rolety i doradzi co faktycznie warto założyć a co nie. Pozdrawiam Panie Michale ! ;)!! Jeśli tylko będe potrzebowała moskitiery również sie skontaktuje. Obsługa bardzo miła !i tak to powinno zawsze wyglądać.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług