Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Michał Woźniak, EM QUADRAT:

O mnie

EM QUADRAT to firma wszechstronna w świecie BUDOWLANO-REMONTOWYM. Wykonujemy: ***GENERALNE REMONTY I ARANŻACJE POD KLUCZ***BUDOWY DOMÓW I OBIEKTÓW USŁUGOWYCH***INSTALACJE CO, WOD-KAN, ELEKTRYCZNE***TYNKI MASZYNOWE GIPSOWE I CEMENTOWO-WAPIENNE***DOCIEPLENIA***WSZELKIE PRACE GLAZURNICZE(RÓWNIEŻ DUŻE FORMATY)***WSZELKIE SYSTEMY G-K***GLADZIE***MALOWANIE***WYKONUJEMY RÓWNIEŻ DROBNE ZLECENIA... O TAKICH KLIENTACH TEŻ NIE ZAPOMINAMY***Wszystkie wyżej wymienione pracę wykonujemy ze sprawdzonych, dobrej jakości materiałów. Oczywiście zgodnie ze sztuką budowlaną oraz obowiązującymi normami i systemami.
!!!! GWARANCJA!!!! 24mc-60mc

Michał Woźniak, EM QUADRAT Opinie

Remont mieszkania
8 lutego 2019

Bardzo szybka reakcja na zapytanie. Miły i profesjonalny kontakt

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont mieszkania
3 grudnia 2018

dokładnosc i sumiennosc wielu firm nietylko budowlanych w dzisiejszych czasach pozostawia wiele do zyczenia...mimo to zaufalem Panu Michalowi i nie zawiodlem sie.wszystko zgodnie z ustaleniami,wykonanie jakosc na poziomie.pozostaje mi z czystym sumieniem polecic tę firme.sami sie przekonajcie..tak bedzie najlepiej.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Michał Woźniak, EM QUADRATWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Usługi prawne i administracyjne

Obszar wykonywania usług