Oceń wykonawcę

O mnie

Działamy na rynku od ponad 30 lat!!! . Obszar Działania Wrocław oraz województwo Dolnośląskie!!! Oferujemy Instalacje Grzewcze,Sanitarne i GAZ w każdej dostępnej technologii. kompleksowe wykończenie mieszkania domów remont -Kładziemy Ceramikę Terakote o wymiarach do 120 cm!!! -Instalacje Domów Jedno- i Wielorodzinnych -Instalacje Przemysłowe (W.L. C.T.) -Instalacje Mieszkaniowe -Ogrzewanie Podłogowe - Przeróbki istniejących instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych - Instalacje Gazowe -Próby Szczelności instalacji Gazu potwierdzone protokołem. - Montaż Kotłów Gazowych,Stałopalnych - Biały Montaż -umywalka,kabina prysznicowa,miska ustępowa, montaż baterii Posiadamy wszystkie Uprawnienia SEP z zakresu Dozoru i Eksploatacji - elektryczne - cieplne - energetyczne - gazowe oraz Certyfikaty renomowanych firm działającym na polskim rynku. Ponadto wykonujemy kompleksowe remonty .wykończenia mieszkań domów jednorodzinnych i Wielorodzinnych. 

Wykonywane usługi

Opinie

Pozostałe usługi hydrauliczne

December 2, 2018

U mnie Pan Michał miał wykonać naprawę instalacji hydraulicznej (łazienka + toaleta) wykonanej przez inną ekipę. Z zadania się wywiązał. Pan Michał pojawił się następnego dnia od kontaktu a w ciągu tygodnia nowa instalacja została położona. Potrzebne materiały zakupił sam, z paragonów się rozliczył jak należy. Dla mnie liczy się efekt zleconych prac, pozostawiony porządek i komunikacja. Z Panem Michałem miałem również możliwość konsultacji już po wykonanej usłudze i nie mam zastrzeżeń.

Podsumowując: błyskawiczny czas reakcji (awaria instalacji), pozostawiony porządek, należyta komunikacja, cena standardowa. Polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Pogotowie hydrauliczne

October 16, 2018

Fachowy sprzent, profesjonalna pomoc. Godny polecenia.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Montaż sufitu podwieszanego

June 25, 2018

Dobry kontakt, zlecenie wykonany w umówionym terminie. Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług