Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Michał Szymański:

O mnie

Działamy na rynku od ponad 30 lat!!!Oferujemy Instalacje Grzewcze,Sanitarne i GAZ w każdej dostępnej technologii. kompleksowe wykończenie mieszkania domów remont -Kładziemy Ceramikę Terakote o wymiarach do 120 cm!!! -Instalacje Domów Jedno- i Wielorodzinnych -Instalacje Przemysłowe (W.L. C.T.) -Instalacje Mieszkaniowe -Ogrzewanie Podłogowe - Przeróbki istniejących instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych - Instalacje Gazowe -Próby Szczelności instalacji Gazu potwierdzone protokołem. - Montaż Kotłów Gazowych,Stałopalnych - Biały Montaż -umywalka,kabina prysznicowa,miska ustępowa, montaż baterii Posiadamy wszystkie Uprawnienia SEP z zakresu Dozoru i Eksploatacji - elektryczne - cieplne - energetyczne - gazowe oraz Certyfikaty renomowanych firm działającym na polskim rynku. Ponadto wykonujemy kompleksowe remonty .wykończenia mieszkań domów jednorodzinnych i Wielorodzinnych.

Michał Szymański Opinie

Usługi remontowe+2 usługi

Szpachlowanie i gipsowanie ścian

Biały montaż

30 sierpnia 2019

Szybko, sprawnie, fachowo i bezproblemowo! Pan Michał to doświadczony i bardzo dobry fachowiec! Z czystym sumieniem polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Montaż i naprawa kabin prysznicowych
28 sierpnia 2019

Wszystko zostało dobrze wykonane. Pan Michał pomógł też z wymianą kranu. Polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Pozostałe usługi hydrauliczne
24 sierpnia 2019

Usługa wykonana szybko i dobrze. Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Michał SzymańskiWykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług