Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Michał Szymański:

O mnie

Działamy na rynku od ponad 30 lat!!!Oferujemy Instalacje Grzewcze,Sanitarne i GAZ w każdej dostępnej technologii. kompleksowe wykończenie mieszkania domów remont -Kładziemy Ceramikę Terakote o wymiarach do 120 cm!!! -Instalacje Domów Jedno- i Wielorodzinnych -Instalacje Przemysłowe (W.L. C.T.) -Instalacje Mieszkaniowe -Ogrzewanie Podłogowe - Przeróbki istniejących instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych - Instalacje Gazowe -Próby Szczelności instalacji Gazu potwierdzone protokołem. - Montaż Kotłów Gazowych,Stałopalnych - Biały Montaż -umywalka,kabina prysznicowa,miska ustępowa, montaż baterii Posiadamy wszystkie Uprawnienia SEP z zakresu Dozoru i Eksploatacji - elektryczne - cieplne - energetyczne - gazowe oraz Certyfikaty renomowanych firm działającym na polskim rynku. Ponadto wykonujemy kompleksowe remonty .wykończenia mieszkań domów jednorodzinnych i Wielorodzinnych.

Michał Szymański Opinie

Instalacja gazowa
8 listopada 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Instalacja centralnego ogrzewania
27 października 2019

Bardzo fachowo! Polecamy. Szukaliśmy fachowca dość długo, bo nikt nie chciał podjąć wyzwania - wymiana starych grzejników w okresie grzewczym. Zostaliśmy uprzedzeni, że może się nie udać. Pomimo przeciwności losu okazało się, że rzeczy niemożliwe Pan Michał załatwia od razu a cuda zajmują mu trochę czasu.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Biały montaż
19 października 2019

Zlecenie wyko ano szybko i sprawnie

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Michał SzymańskiWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług