Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Adam Miksza, MIKBUD S.C.:

O mnie

Specjalistyczny samochód dysponuje ciśnieniowym urządzeniem do czyszczenia i udrożniania kanalizacji (pionów, poziomów, przyłączy, wpustów). Wysokie parametry pracy: ciśnienie 150 bar, wydajność 100 litrów/min. powodują, iż jesteśmy w stanie wyczyścić rurociągi w zakresie średnic od fi 50 do fi 400 mm. Frezarki do twardych osadów, hydrauliczna wyrzynarka do wycinania korzeni wrośniętych w rurociągi, pompy odwodnieniowe, pompy do ścieków, największe mobilne odkurzacze do ścieków, elektroniczne sondy kanałowe, lokalizatory studni, zadymiarka czy zestaw kamer do inspekcji TV to tylko kilka przykładów wyposażenia opisywanego samochodu.
Niewielkie gabaryty pojazdu umożliwiają bezproblemowy dojazd do miejsc awarii a niski koszt dojazdu powoduje, iż świadczymy usługi 24h na terenie całego województwa. Udrożniamy, czyścimy oraz kamerujemy zarówno niewielkie rurociągi w budynkach jak i większe sieci kanalizacyjne.
W okresie 10 lat działalności naszej firmy zdobyliśmy uznanie wielu Spółdzielni Mieszkaniowych, Zarządców Wspólnot i Zakładów Pracy potwierdzające nasze doświadczenie w branży.

Obszar wykonywania usług