Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Mirosław Sprada, Budmir:

O mnie

Od 1994 roku świadczymy pełen zakres usług remontowych: KAFELKOWANIE, MALOWANIE, CYKLINOWANIE, UKŁADANIE podłóg drewnianych, panelowych, parkietu.
Wykonujemy INSTALACJE ELEKTRYCZNE, HYDRAULICZNE I GRZEWCZE.

Doskonale radzimy sobie w pracach związanych z płytami gipsowymi, wykonujemy ścianki działowe, sufity podwieszane i zabudowy.

Specjalizujemy się w kompleksowych pracach remontowych, chętnie podejmiemy się również pojedynczych zleceń z budowlanych prac wykończeniowych.

układanie, glazury, terakoty, gresu wykonują fachowcy z wieloletnim stażem , którzy świetnie poradzą sobie zarówno z podstawowymi pracami glazurniczymi jak i z pracami bardziej zaawansowanymi jak np. fazowanie płytek, obudowy skomplikowanych zabudów, wykonywanie półek, układanie nietypowych wzorów z różnorodnych materiałów ceramicznych.

układanie podłóg drewnianych, panelowych, parkietu; montaż wstawek i ubytków w podłożu, montaż drewnianych listew przypodłogowych, montaż tarasów drewnianych jak i kompozytowych, renowacja schodów, wylewki samo poziomujące- usuwanie starego kleju, sprawdzenie wytrzymałości i wilgotności podłoża

malowanie, szpachlowanie, tynki dekoracyjne - wykonujemy z najwyższą starannością używając sprawdzonych materiałów polskich i zagranicznych producentów: doskonale radzimy sobie w pracach związanych z płytami gipsowymi, wykonujemy ścianki działowe, sufity podwieszane i zabudowy.
z płyt gipsowo-kartonowych z systemami oświetlenia LED

instalacje elektryczne, wykonują na stałe nasi pracownicy jak i współpracujący z naszą firmą doświadczeni instalatorzy z wymaganymi uprawnieniami. Wykonamy również drobne naprawy i usługi: montaż i naprawa oświetlenia montaż i wymiana gniazdek montaż urządzeń AGD (kuchnia indukcyjna, piekarnik, bojler, itp.)

Wszystkie prace staramy się wykonywać bardzo solidnie.

Dysponujemy grupą doskonałych fachowców

z dużym doświadczeniem w swoich zawodach.

Mirosław Sprada, Budmir Opinie

Remont mieszkania+2 usługi

Gipsowanie ścian

Konstrukcje z płyt gk

2 grudnia 2019

Szybko, sprawnie i fachowo. Szczerze polecam !

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Montaż płyty indukcyjnej
2 listopada 2019

Kontakt sprawny i precyzyjny. Usługa wykonana tanio i perfekcyjnie.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Cyklinowanie parkietu
29 października 2019

Pana Mirosław niestety przez ponad tydzień obiecywał wysłanie wyceny, po czym przez ponad tydzień się nie odzywał. Nie odbierał telefonów, nie odpisywał na sms. W końcu skontaktowałam się z nim na fixly i otrzymałam odpowiedź, iż "Gdybym był zainteresowany wycenę otrzymałaby Pani już dawno." Przykre, zwłaszcza, że chodziło o wyremontowanie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej...

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Mirosław Sprada, BudmirWykonywane usługi

Budowa domu

Złota rączka

Obszar wykonywania usług