Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Od 1994 roku świadczymy pełen zakres usług remontowych: KAFELKOWANIE, MALOWANIE, CYKLINOWANIE, UKŁADANIE podłóg drewnianych, panelowych, parkietu.
Wykonujemy INSTALACJE ELEKTRYCZNE, HYDRAULICZNE I GRZEWCZE.

Doskonale radzimy sobie w pracach związanych z płytami gipsowymi, wykonujemy ścianki działowe, sufity podwieszane i zabudowy.

Specjalizujemy się w kompleksowych pracach remontowych, chętnie podejmiemy się również pojedynczych zleceń z budowlanych prac wykończeniowych.

układanie, glazury, terakoty, gresu wykonują fachowcy z wieloletnim stażem , którzy świetnie poradzą sobie zarówno z podstawowymi pracami glazurniczymi jak i z pracami bardziej zaawansowanymi jak np. fazowanie płytek, obudowy skomplikowanych zabudów, wykonywanie półek, układanie nietypowych wzorów z różnorodnych materiałów ceramicznych.

układanie podłóg drewnianych, panelowych, parkietu; montaż wstawek i ubytków w podłożu, montaż drewnianych listew przypodłogowych, montaż tarasów drewnianych jak i kompozytowych, renowacja schodów, wylewki samo poziomujące- usuwanie starego kleju, sprawdzenie wytrzymałości i wilgotności podłoża

malowanie, szpachlowanie, tynki dekoracyjne - wykonujemy z najwyższą starannością używając sprawdzonych materiałów polskich i zagranicznych producentów: doskonale radzimy sobie w pracach związanych z płytami gipsowymi, wykonujemy ścianki działowe, sufity podwieszane i zabudowy.
z płyt gipsowo-kartonowych z systemami oświetlenia LED

instalacje elektryczne, wykonują na stałe nasi pracownicy jak i współpracujący z naszą firmą doświadczeni instalatorzy z wymaganymi uprawnieniami. Wykonamy również drobne naprawy i usługi: montaż i naprawa oświetlenia montaż i wymiana gniazdek montaż urządzeń AGD (kuchnia indukcyjna, piekarnik, bojler, itp.)

Wszystkie prace staramy się wykonywać bardzo solidnie.

Dysponujemy grupą doskonałych fachowców

z dużym doświadczeniem w swoich zawodach.


Opinie

Malowanie i tapetowanie wnętrz

13 czerwca 2019

terminowo, dokładnie, solidnie, tanio

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług