Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Jestem wykonawcą o długoletnim doświadczeniu. Moje prace są wykonane na najwyższym poziomie.Chętnie doradzam swoim klientom jak również pomagam znaleźć najlepsze rozwiązania w dziedzinie budownictwa oraz remontów.Dzięki konkurencyjności mogę stale poświęcać się swojej pracy przez co stale podnoszę swoje kwalifikacje.Wychodząc na przeciw oczekiwaniom zleceniodawców moje pracę są objęte gwarancją i serwisem.

Opinie

Montaż i regulacja drzwi

25 lipca 2019

Bardzo odpowiedzialna i profesjonalna osoba. Nie musisz się martwić, że coś mu się nie uda. W dobrej cenie wykonał całą pracę. Kolejne zlecenia tylko do niego

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Usługi remontowe

26 kwietnia 2019

Pan Dariusz kompleksowo wykończył u mnie łazienkę w stanie deweloperskim, włącznie z białym montażem. Powierzyłem mu także położenie płytek w kuchni i przedpokoju oraz dokonanie niezbędnych przeróbek hydraulicznych i elektrycznych. Jest to tzw. złota rączka, która podejmie się różnych prac remontowych. Co istotne, jest to uczciwy i pomocny wykonawca. Przed rozpoczęciem prac została spisana umowa, a ewentualne zaliczki na materiały są pobierane za pokwitowaniem i rozliczane na podstawie paragonów. Można również na niego liczyć jeżeli chodzi o doradztwo, czy np. pomoc we wniesieniu materiałów.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Instalacja elektryczna

22 marca 2019

Wszystko ok polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług