Skontaktuj się z Kamil Sobieszuk, Floria:

O mnie

Jestem wykonawcą o długoletnim doświadczeniu. Moje prace są wykonane na najwyższym poziomie.Chętnie doradzam swoim klientom jak również pomagam znaleźć najlepsze rozwiązania w dziedzinie budownictwa oraz remontów.Dzięki konkurencyjności mogę stale poświęcać się swojej pracy przez co stale podnoszę swoje kwalifikacje.Wychodząc na przeciw oczekiwaniom zleceniodawców moje pracę są objęte gwarancją i serwisem.

Kamil Sobieszuk, Floria – 12 opinii (od 8 klientów)

Wykończenie mieszkania
24 lutego 2020

Pan Dariusz kompleksowo wykończył moje mieszkanie. Nie miał lekko, były i cięższe przeróbki i drobiazgi, zrobił wszystko od A do Z. Jeszcze nie mogę wyjść z podziwu! Wszystko zgodnie z projektem, a nawet lepiej, bo projekt nie przewidział wielu problemów, ale Pan Dariusz pokonał je bez trudu. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, ani takich, na których by się nie znał. Prawdziwy Fachowiec, godny polecenia na 200%, do tego pomocny, uczciwy, trzymający porządek, terminowy i bardzo zaangażowany, jakby swoje własne mieszkanie wykańczał! Panie Dariuszu, bardzo dziękuję za moje wymarzone mieszkanie!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Bardzo dziękuję

FloriaWykonawca, Warszawa
Pozostałe usługi elektryczne+2 usługi

Remont pokoju

Gipsowanie ścian

19 grudnia 2019

Prawdziwy fachowiec. Jestem przeszcześliwa, że spotkałam Pana na swojej drodze przez mękę z poprzednimi wykonawcami. Wszystko wykonane perfekcyjnie, szybki termin realizacji, do tego każda pierdoła o którą poprosiłam wykonana bez jęczenia,"że sìę nie da". Dla Pana nie ma problemu z niczym, zawsze coś wymyśli aby było dobrze, doradzi i podpowie. Z całego serca polecam. Remont pierwsza klasa. Zapisuję sobie numer telefonu i przy następnym remoncie choćbym miała pół roku czekać na termin, poczekam bo naprawdę warto. Najlepszy fachowiec w mieście!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Dziękuję i polecam się na przyszłość ☺️

FloriaWykonawca, Warszawa
Remont łazienki+2 usługi

Układanie płytek na ścianie

Układanie płytek podłogowych

13 listopada 2019

Pan Darek to świetny fachowiec, bardzo dokładny, uczciwy i punktualny. Remont łazienki był trudny, ale wszystko udało się , bo p. Darek to profesjonalista. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych do wykonania. Panie Darku, bardzo dziękujemy. Helena i Jan

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Kamil Sobieszuk, FloriaWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług