Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z MRKSERVICE:

O mnie

Remonty mieszkań- szpachlowanie, malowanie, kamień ozdobny, malowanie farbami ozdobnymi z efektami srebra złota lakieru itp. Instalacje elektryczne (wymiana, modernizacja, awarie), aktualne uprawnienia SEP. Instalacja sprzętu AGD - zmywarki płyty indukcyjne, piekarniki itp wraz z usługa stolarską + pieczątka do karty gwarancji. Armatura kuchenna. Usługi stolarskie. Montaż paneli. Montaż mebli w tym również kuchennych. Usługi montażu i demontażu. Oraz wiele innych. Zapraszam do kontaktu pod numerem . Ponad 10 lat doświadczenia, wielu zadowolonych klientów, pełen profesjonalizm.

MRKSERVICE Opinie

Pomiary elektryczne
9 grudnia 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Pozostałe usługi elektryczne+1 usługa

Instalacje elektryczne

18 października 2019

Pan Rafał szybko znalazł przyczynę awarii instalacji elektrycznej w naszej firmie. Szybko rzetelnie, przez co oszczędziliśmy sporo pieniędzy, gdyż inni chcieli nam wymieniać 3/4 instalacji. Super!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont mieszkania+2 usługi

Instalacje elektryczne

Gipsowanie ścian

18 października 2019

Kapitalny konkretny remont domu. Cała nowa instalacja elektryczna, wszystko prawidłowo wykonane podłączone. Szpachlowanie ścian, malowanie, panele podłogowe, montaż mebli i podłączenie AGD. Pan ma wiedzę, doświadczenie oraz dysponuje sprzętem do wykonania zlecenie (nie to co niektórzy "fachowcy"). Posiada kontakty do rzetelnych fachowców z innych branż (płytkarz, hydraulik) Całość mogę ocenić na 5+. Co do kosztu to polecam, za usługę tak wykonaną. Pan sam kupuje materiały i ma czym je przywieźć . Pobiera za to dodatkowe opłaty, ale warto bo nie tracimy własnego czasu. Polecam !!!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

MRKSERVICEWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług