Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Marcin Senkbeil, MultiTech:

O mnie

Posiadam wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu systemów do monitoringu, alarmów, sieci informatycznych i systemów TV. W moim portfolio znajdziecie Państwo realizacje wielu różnych rozwiązań:
Montaż kamer
Zakładanie alarmów
Instalacja systemów przeciwpożarowych
Montaż anten
Tworzenie sieci komputerowych
Naprawa laptopów

MOJA WIZJA
Zawsze stawiam na jakość urządzeń i uczciwość w wykonywanej pracy.
Stawiam sobie za cel wykonywanie projektów na najwyższym światowym poziomie z zachowaniem najlepszych obowiązujących standardów. To dlatego instaluję sprzęt czołowych producentów. Pragnę by korzystanie z zainstalowanych przeze mnie systemów powodowało radość i zadowolenie z wyboru mojej firmy.

MOJA MISJA
Zawsze wykorzystuję nowości technologiczne aby instalowane przeze mnie systemy zabezpieczeń, sieci komputerowe i systemy TV były niezawodne i zapewniały pełne bezpieczeństwo i satysfakcję. Korzystam z zaproszeń producentów by podnosić swoje kwalifikacje a zdobytą wiedzę wykorzystuję w pracy.

Marcin Senkbeil, MultiTechWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług