Skontaktuj się z Remigiusz Bąk, NETPIX.PL:

O mnie

Oferujemy:

- strony wizytówki,
- sklepy internetowe,
- aplikacje webowe
- modernizacja istniejących stron www,
- pozycjonowanie stron internetowych
- optymalizacja stron pod kątem sprzedaży,
- optymalizacja pod kątem szybkości działania
- realizacja kampanii reklamowych w Google Ads oraz Facebook Ads.

Gwarantujemy:

- najwyższą jakość usług w konkurencyjnej cenie
- doświadczony zespół profesjonalistów
- indywidualne podejście,
- terminowość
- 24 miesięczną gwarancję oraz pomoc techniczną

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak działa ludzki mózg. Jesteśmy w głównej mierze wzrokowcami, co oznacza, że pierwsze wrażenie (odbiór wizualny), podświadomie wpływa na nasze późniejsze decyzje. Krótko rzecz ujmując – im coś ładniejsze i zapadające w pamięć, tym bardziej tego chcemy. Dlatego nasze strony www są niezwykle atrakcyjnie graficznie, zachowując przy tym jednak należytą funkcjonalność i przejrzystość tak, by potencjalny klient czuł się swobodnie, przeglądając Państwa witrynę.

Odpowiednie połączenie tych i pozostałych elementów sprawia, iż Twoja strona internetowa przyciąga uwagę i zatrzymuje na dłużej potencjalnych klientów.

Wybicie się z tłumu i przyciągniecie uwagi to nie wszystko. Dobrze zaprojektowana strona www stanowi również o statusie firmy. Przedsiębiorstwo, które wystawia sobie piękna wizytówkę, zawsze sprawi lepsze wrażenie i wzbudzi w kliencie poczucie bezpieczeństwa i komfortu, a co za tym idzie – ułatwi sprzedaż i utrzymanie dłuższej współpracy.

Jesteś zainteresowany/a ofertą? Skontaktuj się z naszym doradcą klienta.Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej:

www.netpix.pl

Remigiusz Bąk, NETPIX.PL – 24 opinie (od 11 klientów)

11 opinii spoza Fixly

Remigiusz Bąk, NETPIX.PLWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług