Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Norbert Ćwiek:

O mnie

Oferuje pełen zakres usług remontowo wykończeniowych. W branży działam 18 lat. Do każdego zlecenia podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Wyceny dokonuje po dokonaniu ogledzin. Doradze przy remoncie i przy wyborze materiałów.

Norbert Ćwiek Opinie

Remont łazienki+2 usługi

Układanie płytek

Remont kuchni

15 listopada 2019

Usługa wykonana solidnie. Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy. Pan skrupulatny, dokładny z dużą wiedzą o wykonywanej usłudze. Z czystym sumieniem polecam tego fachowca!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont łazienki
11 listopada 2019

Pomimo wielu przeciwności p. Norbert sprostał zleceniu. Łazienka prezentuje się znakomicie. Trochę czasu to trwało ale warto było czekać. Polecam z czystym sumieniem tego wykonawcę.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont domu
30 października 2019

Pan umówil sie na termin- po czym wyslalm SMS ze sié nie zjawi.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Witam,
Termin rozpoczęcia prac nie został ustalony, pisałem Pani, że mogę się podjąć pracy po 15 -ym listopada. Podjęliśmy próbę umówienia się celem oględzin prac do wykonania, ale w międzyczasie wcześniejszy klient zdecydował się na moje usługi, więc napisałem Pani sms-a z informacją, że nie dam radę podjąć się zlecenia. Przepraszam jeszcze raz za niezrozumienie się. Pozdrawiam, Norbert.

Norbert ĆwiekWykonawca, Otwock

Norbert ĆwiekWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług