Oceń wykonawcę

O mnie

Spółdzielnia Socjalna Para i Piach powstała we wrześniu 2017 roku. Przekonani o potrzebie uruchomienia usług nowoczesnego mycia i czyszczenia powierzchni przygotowaliśmy ofertę czyszczenia parowego i piaskowania. Inspirowały nas przesłanki ekologiczne i dbałość o otoczenie wymuszające stosowanie nieinwazyjnych dla środowiska sposobów mycia parowego i czyszczenia.

Gdy jeden z członków naszej spółdzielni nie mógł znaleźć pomocy przy oczyszczeniu drewnianych mebli, a inny oglądał niezadowoloną z brudnych rusztów grillowych Magdę Gessler w „Kuchennych Rewolucjach”, powstał pomysł na włączenie do naszej oferty piaskowania niestandardowych powierzchni.

Z wyjątkowym pietyzmem zabiegamy o ochronę środowiska stosując nowoczesne i specjalistyczne czyszczenie, spełniające wszystkie normy ekologiczne, dbając o bezpieczeństwo zarówno ludzi jak i otoczenia. Mycie parowe jak i piaskowanie nie zagrażają otoczeniu, są metodami wykorzystującymi naturalne środki, piach i wodę.

Drugim ważnym podmiotem naszej działalności jest klient. To dla niego pracujemy i jego opinia jest dla nas najważniejsza. Podchodzimy do naszej pracy rzetelnie oraz dotrzymujemy umówionych terminów. Jesteśmy młodym zespołem, stąd nasz zapał i entuzjazm do wykonywanych prac.

Zajmujemy się piaskowaniem drewna i metali, myciem parowym powierzchni poziomych i pionowych oraz myciem urządzeń gastronomicznych. Proponujemy również czyszczenie poremontowe oraz specjalistyczne mycie bez użycia wody

Spółdzielnia Socjalna Para i Piach działa na terenie Śląska oraz w Małopolsce. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji.

http://paraipiach.pl/

Wykonywane usługi

Budowa i remont

Obszar wykonywania usług