Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Patryk Janocha:

O mnie

Warsztat po godzinach oferuje montaż i składanie wszelkich rodzajów mebli zakupionych w sklepach, takich jak Castorama czy Ikea itp jak również produkcję mebli na określony wymiar i według indywidualnych preferencji. Wymarzone łóżko sypialniane dla dwojga czy uszczęśliwienie dziecka nowym fikuśnym projektem to kwestia czasu. Meble ogrodowe do spędzania weekendu w gronie znajomych przy grillu? Złóż zamówienie a niebawem twój ogród będzie wyglądał tak jak sobie tego życzysz. Podczas wiosennych porządków na strychu odnalazł się stary fotel bądź stół przy którym zasiadali pradziadkowie i chcesz nadać mu nowego blasku? Przyjemnością dla mnie będzie móc podjąć się tego zadania. Ponadto podejmę się innych prac związanych ze stolarstwem, kwestia dogadania szczegółów.

Patryk Janocha Opinie

Pozostałe usługi stolarskie
26 kwietnia 2018

Młody wiekiem ,ale fachowiec w swoim zawodzie-co dziś rzadkość.POLECAM wszystkim z całą odpowiedzialnością ,a jemu tą drogą jeszcze raz dziękuję za solidną pracę :)

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Patryk JanochaWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług