Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z pawelmeble:

O mnie

Obecnie coraz mniej osób korzysta z gotowych zestawów.

Większość klientów wybiera meble przygotowywane na wymiar, co umożliwia zagospodarowanie każdego kąta w mieszkaniu. Nasze doświadczenie pomaga wybrać najbardziej ergonomiczną zabudowę. Staramy się przy tym zwracać szczególną uwagę na praktyczność w użytkowaniu. Do każdego nowego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy w stanie zaproponować wymarzoną kuchnie praktycznie już przy pierwszym spotkaniu z zainteresowaną osobą. Proponujemy różne warianty ustawienia, w zależności od tego,  na jakie pozwala nam pomieszczenie. O wszystkim decyduje klient. Posiadamy szeroką paletę materiałów, proponujemy produkty na każdą kieszeń.

U nas każdy znajdzie coś dla siebie.Każdą kuchnię można przygotować w kilku przedziałach cenowych. Cena zależy od dobranych akcesoriów. Nasza firma proponuje rozwiązania dopasowane do kieszeni każdego klienta.

pawelmeble Opinie

Meble kuchenne na wymiar
24 kwietnia 2019

Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

pawelmebleWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług