Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Loft 4 Remonty – doświadczenie, jakość, terminowość, solidność

Doświadczenie naszej ekipy, fachowa wiedza oraz znajomość najnowszych trendów i technologii, pozwala nam wykonać profesjonalnie każde zlecenie.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie prowadząc do spełnienia wymagań i oczekiwań każdego klienta, jakość wykonania jest dla nas najważniejsza.

Stawiamy na jakość, dokładność i terminowość wykonywanych przez nas prac, by zadowolić każdego nawet najbardziej wymagającego klienta.

Solidnie zajmiemy się remontem, odświeżeniem, renowacją Państwa mieszkania, domu czy lokalu, służymy fachowymi radami i pomocą na każdym etapie remontu.

Opinie

Usługi remontowe

30 maja 2019

Remont mojej kuchni wykonali bez zastrzeżeń dokładnie i termino. Pełna kultura i fachowość. Polecam współpracę z tą firmą.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Usługi remontowe

9 lutego 2019

Naprawdę polecam.zleciłem całkowity remont lazienki od podstaw.Solidni i słowni jeśli przy wycenie jak i w terminach. Pan Sławek który wykonywał zlecenie jest świetnym fachowcem i przemiłym człowiekiem zresztą jak i Pani Ania i Paweł którzy osobiście nadzorowali pracę. Będe nadal współpracował z Loft 4 i polecam z czystym sumieniem bo wiem że ciężko o takich wykonawców na rynku.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Usługi remontowe

10 stycznia 2019

Profesjonalnie, szybko i w dobrej cenie. Świetny kontakt, umówiliśmy się na oględziny, na których bez problemu ustaliliśmy termin i cenę rozpoczęcia prac. Same prace przebiegły bez problemowo, a moje mieszkanie wygląda nie do poznania. Polecam wszystkim szukającym dobrej ekipy@

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług