Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Paweł Kaczmarczyk:

O mnie

Oferuję szeroki zakres prac remontowych oraz wykończeniowych. Duże doświadczenie, indywidualne oraz profesjonalne podejście. Chętnie pomogę w wyborze materiałów budowlanych. Zapraszam do kontaktu, pozdrawiam!

Paweł Kaczmarczyk Opinie

Malowanie ścian
3 czerwca 2019

Współpraca z panem Pawłem Kaczmarczykiem układała się bardzo dobrze. Na początku wysłałem zdjęcia, powiedziałem czego oczekuję i dowiedziałem się ile to kosztuje. Przed przyjazdem uzgodniliśmy jakie materiały, oprócz farby będą niezbędne i pan Paweł w drodze do mnie zrobił zakupy. Zaskoczyło mnie pozytywnie, że miał ze sobą sprzęt na każdą ewentualność, co nie zawsze się zdarza u wykonawców. Cierpliwie wysłuchał jak widzę efekt końcowy, opisał co jest niezbędne, określił czas pracy, potwierdził cenę, wykonał zgodnie z umową i rozliczył materiał. Jestem zadowolony z efektu.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Wykończenie wnętrz
11 maja 2019

Fachowiec godny zaufania i polecenia! Prace wykonane bardzo sprawnie, z dużą dbałością o szczegóły. Obie łazienki wyglądają rewelacyjnie :-) Dziękuję za ciężką pracę i świetną współpracę.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Paweł KaczmarczykWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług