Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Paweł Marel:

O mnie

Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu projektowania obsługi oraz budowy sieci oraz szeroko rozumianej branży IT, potrafię naprawiać komputery, urządzenia elektroniczne, elektryczne. W swoim portfolio mogę pochwalić się wieloma wykonanymi pracami/instalacjami/naprawami z zakresu:

*przemysłowego dozoru telewizyjnego (Monitoring, CCTV) ze zdalną obsługą (systemów z kamerami analogowymi jak również IP oraz systemów mieszanych mogę pochwalić się wiedzą i doświadczeniem w zakresie naprawy oraz serwisowania urządzeń firmy „American Dynamic”) z wykorzystaniem Internetu.

*rozbudową, projektowaniem, wykonaniem nowych sieci, zabezpieczeniami istniejących sieci hotelowych, sieci korporacyjnych VPN, systemów sieci radiowo-telewizyjnych.

*projektem/instalacją/programowaniem systemów domofonów, wideofonów, na potrzeby wspólnot mieszkaniowych oraz osób prywatnych

*projektem/instalacją/programowaniem central alarmowych oraz paneli czołowych producentów dla osób prywatnych (Obsługa A-Z) plus obsługa serwisowa która zgodnie z wymaganiami przepisów musi się odbywać przynajmniej raz w roku dotyczy to systemów zabezpieczeń tj. alarmy, monitoring przemysłowy.

Wraz z rosnącymi potrzebami klientów postanowiłem pójść na przód w zakresie usług, by nie ograniczać się wyłącznie do branży informatycznej oraz elektronicznej. postanowiłem że będzie to branża budowlana remontowo-wykończeniowa, ponieważ ciężko było znaleźć dobrych fachowców którzy by pozakrywali instalacje postanowiłem rozszerzyć swoją wiedzę i ofertę o kompleksowe remonty A-Z, oczywiście wszystkiego nie jestem w stanie zrobić sam, ale mogę się pochwalić szerokim zakresem usług dla klientów, bo przecież nie tylko dla siebie to robię.

*wykonanie instalacji elektrycznych A-Z plus protokół po-wykonawczy z f.zewnętrznej
*wykonanie instalacji hydrauliczno-gazowej z pomocą oraz pomiarami i protokołem zaprzyjaźnionej firmy
*wykonanie zabudów k/g
*gładzenie ścian sufitów („żyrafą”)
*Wykonanie okładzin z płyt OSB, glazury/terakoty/marmuru/piaskowca (układanie kafli)
*wykonanie remontu łazienki, montaż zabudowa WC, wanny, brodzika, kabiny prysznicowej/ kuchni/tarasów/klatek schodowych/ wykonanie hydroizolacji
*murowanie (na potrzeby realizacji zlecenia remontowego)
*”biały montaż”
*posadzki wylewki podłogi izolacje
*układanie paneli, montaż listw, wykonanie izolacji
*montaż ościeżnic, drzwi, okien wraz z obróbką
*gruntowanie/malowanie/tapetowanie
*wykonanie docieplenia izolacji budynku (wcześniej musi być zamontowane rusztowanie z odbiorem BHP), styropian/wełna/klejenie/kołkowanie/zbrojenie/nakładanie pucu/malowanie f.sylikon
*naprawa izolacja podłóg, montaż płyt OSB, usuwanie keramzytu, zrywanie starych podłóg
*cyklinowanie wypożyczoną cykliniarką, wypełnienie ubytków oraz fugowanie i lakierowanie
*składanie i montaż mebli
*montaż systemów audio/video
itd.
*remont schodów/zlecenia na potrzeby spółdzielni mieszkaniowych

Na swoim koncie posiadam wiele kompleksowych remontów - zależnie od potrzeb i możliwości klientów. Cenowo można się delikatnie dogadać, prace wykonuję wyłącznie z materiałów zapewnionych przez klienta. Zależy mi na dobrej współpracy dlatego chętnie doradzę, a w razie potrzeby zakupię/zamówię niezbędne materiały - potrzebny będzie wtedy zadatek (zakup materiałów+dojazdy), możemy też jechać razem po potrzebne materiały. Zależy mi na wzajemnym zadowoleniu oraz zaufaniu dlatego preferuję systematyczne rozliczania. Niedługo będzie istniała możliwość płatności kartą, na chwilę obecną preferuję formę gotówkową lub przelewem na rachunek bankowy.


Po samej treści ogłoszenia ciężko jest wycenić pracę ponieważ każda budowa ma swoją specyfikę, jeśli nie ma zdjęć i nie znając obrazowo potrzeb klienta. Dlatego najlepiej się spotkać/obejrzeć/porozmawiać wtedy obie strony będą zadowolone. Zapraszam najchętniej do kontaktu telefonicznego.

Paweł MarelWykonywane usługi

Projektowanie

Hydraulik

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług