Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Paweł Wyka, PROREA:

O mnie

Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą budującą domy w systemie inwestora zastępczego. Oszczędzamy czas i pieniądze inwestorów przy zachowaniu najwyższej jakości prac! Załatwimy w Państwa imieniu wszystkie formalności, znajdziemy podwykonawców do wykonania wszelkich prac, będziemy kontrolować i koordynować ich pracę oraz zakup materiałów. Działamy w jak najlepszym Państwa interesie.

Nasz fachowy zespół składa się z kierownika budowy, kosztorysanta i 2 koordynatorów. W naszej bazie podwykonawców mamy kilkunastu partnerów z każdej branży. Prowadzimy wewnętrzne zapytania, aby dobrać odpowiedni zespół w możliwie jak najniższej cenie i dogodnym terminie, który zapewni fachowe wykonanie prac.
Stale współpracujemy z hurtowniami materiałów budowlanych. Z racji zamawiania materiałów budowlanych w dużych ilościach możemy wynegocjować znaczne rabaty na zakup materiałów budowlanych - nawet do 15%.

Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego i odwiedzenia naszej strony internetowej.

Paweł Wyka, PROREA Opinie

Budowa domu jednorodzinnego
10 stycznia 2019

Wszystkie prace wykonane zgodnie z umową i w terminie za przystępną cenę. Zdecydowanie jedna z najlepszych firm do budowy domu.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Paweł Wyka, PROREAWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług