Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z FPHU Paweł Klesyk:

O mnie

Oferuję pełen zakres usług elektrycznych. Posiadam także uprawnienia pomiarowe. Realizuję wykonawstwo, naprawy, analizy źle działających instalacji, przeróbki, dokańczam zlecenia otwarte. Przeprowadzam pomiary bezpieczeństwa i działania instalacji. Wystawiam dokumenty pomiarowe. Służę doradztwem technologicznym i funkcjonalnym. Doradzam w zakresie materiałów i rozwiązań obecnych na rynku. Realizuję zakupy na potrzeby zlecenia. Pracuję własnymi narzędziami, nic nie powstrzymuje mnie w trakcie realizacji zlecenia. Wykonuję prace w domach, mieszkaniach, ogrodach, tarasach. Rozpoczynam i zakańczam prace terminowo. Faktura VAT na każde życzenie, faktura VAT O. O. dla wybranych usług. Zapraszam do kontaktu, Paweł Klesyk.

FPHU Paweł Klesyk Opinie

Pozostałe usługi elektryczne
14 listopada 2019

very perfect work. work done under 1hr. as promised.I am impressed !
Thanks man!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Pozostałe usługi ogrodnicze
12 listopada 2019

Bardzo profesjonalne i szczegółowe podejście do usługi. Spora wiedza i doradztwo w kwestii ogólnej pielęgnacji ogrodu. Szeroki zakres usług. Bardzo polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Podłączenie zmywarki
9 listopada 2019

Miła i profesjonalna obsługa. Pan Paweł zamontował zmywarkę w miejscu gdzie wcześniej była lodówka, co wiązało się dodatkowo z wykonaniem pracy hydraulicznej, dostosowaniem miejsca pod zmywarkę, przerobieniem drzwiczek i dopasowaniem wszystkich elementów. Do tego w gratisie zamontował bazę na odkurzacz wkręcaną do ściany. Polecam - fachowa usługa za rozsądną cenę!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

FPHU Paweł KlesykWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług