Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Usługi remontowo- budowlane

Opinie

Malowanie i tapetowanie wnętrz

19 sierpnia 2018

Usluga wykonana szybko ale niedokladnie. Mimo zapewnien wykonawca nie stawil sie na poprawki. W chwili obecnej Wykonawca nie chce mi wystawic faktury za usługę mimo ze zaplata juz dawno zostala uregulowana. Dodam ze od samego początku mowilem ze chce fakture i Wykonawca zapewnial ze bedzie. Teraz Wykonawca napisal mi smsa, ze jednak nie wystawi bo zaluje pieniedzy na podatek ktory trzeba zaplacic. Ja oczywiscie z uwagi na fakture zaplacilem wyzsza cene. Odradzam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Malowanie i tapetowanie wnętrz

27 lipca 2018

Prace zostały wykonane w umówionym terminie i solidnie oraz na wysokim poziome. Wykonawca jest wszechstronnym pracownikiem i bez problemu, poza malowaniem, szpachlowaniem, montuje listwy przypodłogowe, naprawia np. zepsuty kontakt albo montuje nową lampę. Szybko, solidnie, w dobrej cenie. Polecam!! Pozdrawiam, Asia

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług