Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Przedsiębiorstwo Budowlane LIMAX Sp. z o.o. jest firmą działająca na terenie śląska od kilku lat. Specjalizujemy się w kompleksowych remontach i wykończeniach domów, mieszkań oraz lokali użytkowych. Nasze usługi cechuje profesjonalizm, zaangażowanie oraz dobra jakość wykonania, o czym świadczą zadowoleni klienci. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na umiejętności oraz dobrej jakości materiały, przy zakupie których chętnie doradzamy naszemu klientowi, po to tylko, aby efekt końcowy był zadowalający dla obu stron.
Do naszej pracy podchodzimy poważnie, dlatego współpraca rozpoczyna się od wizji lokalnej obiektu, jego dokładnych pomiarach, sporządzeniu szczegółowego kosztorysu dla inwestora, następnie spisaniu umowy wykonania robót, na fakturze VAT skończywszy.
Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, zapraszamy ! Na pewno spełnimy Twoje oczekiwania.
Realizujemy prace budowlano - remontowe w zakresie:
- montaż sufitów podwieszanych
- montaż lekkich ścianek działowych GK
- montaż paneli
- gładzie oraz malowanie
- układanie płytek
- montaż stolarki drzwiowej
- instalacje elektryczne
- instalacje wod-kan
- roboty brukarskie
- altany, zadaszenia itp.
- inne roboty budowlane...

Opinie

Usługi remontowe

27 kwietnia 2019

Panowie wykonywali generalny remont lokalu;
Kiepska komunikacja na lini inwestor-wykonawca. Niedotrzymywanie ustalonych terminów prac i spotkań bez jakichkolwiek wyjaśnień i wcześniejszego zgłoszenia i/lub wyjaśnień. Gładzie i utrzymywanie czystości w częściach wspólnych nieruchomości, w której znajdował się remontowany lokal, również 2/5 - część powyższych została niestarannie poprawiona/uprzątnięta dopiero po kilkukrotnym zgłoszeniu. Pozostała część prac 3/5.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Usługi remontowe

11 września 2018

Z czystym sumieniem polecam firmę. Terminowo i fachowo wykonana robota.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług