Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Jarosław Jankowski, Picassi:

O mnie

Specjalizujemy się w produkcji fototapet z montażem.

Wykonujemy fototapety na indywidualny wymiar.

Na naszej stronie www.picassi.pl znajduje się niezliczona ilość grafik i zdjęć. Możemy również wykonać fototapetę z Państwa własnych projektów.

Dla nas najważniejsza jest jakość. Dlatego nie drukujemy szkodliwym dla zdrowia i nietrwałym solwentem i wybraliśmy najlepszy dostępny obecnie materiał fototapetę winylową na podkładzie fizelinowym.

Nasza oferta jest kompleksowa. Zlecając zarówno wykonanie fototapety jak i jej ułożenie w jednej firmie zyskują Państwo pełną gwarancję.

MATERIAŁ:

Fototapeta winylową na podkładzie fizelinowym renomowanej holenderskiej firmy BN International B.V.
Materiał jest odporny na uszkodzenia, ścieranie, czyszczenie w przeciwieństwie do fototapet papierowych (tzw. lateksowych) czy folii.
Fototapeta winylowa jest gładka, ale posiada delikatną fakturę, dzięki temu wygląda szlachetnie. Materiał jest matowy, nie powstają refleksy świetlne.
Materiał jest gruby, pokrywa drobne nierówności ścian. Doskonale zabezpiecza ścianę przed uszkodzeniami i zabrudzeniami.
Materiał pozwala ścianom oddychać (nie tworzą się grzyby), posiada atest trudnoplaności B1 i bezpieczeństwa dla zdrowia.
Na życzenie prześlemy certyfikaty PZH, BIOPRUF, palność dla powyższego materiału.

DRUK:

Drukujemy w technologii HP Latex III generacji. To jest jedyna na rynku technologia dedykowana do wnętrz, która jest w 100% bezpieczna dla zdrowia i bezwonna.
Atramenty nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, ani zapachu w przeciwieństwie do druku eko-solwentowego.
HP Latex posiada certyfikaty GreenGuard i NordicSwan.
Certyfikaty: UL ECOLOGO®, UL GREENGUARD GOLD, wydruki spełniają normy AgBB 1
Druk HP Latex dodatkowo jest odporny na czyszczenie, wodę, zadrapania i nie blaknie od światła słonecznego.
Druk w 7 kolorach gwarantuje doskonałe odwzorowanie fotografii i najszerszą skalę barw.

MONTAŻ:

Fototapety winylowe montujemy krawędź w krawędź, dzięki temu łączenia brytów praktycznie nie są widoczne w przeciwieństwie do montaży wykonywanych "na zakładkę", którą stosuje się w przypadku folii lub tapet papierowych.
Gruntowanie ściany leży po naszej stronie. Używamy profesjonalnego kleju i materiałów. Udzielamy gwarancji na wykonane prace.

KOSZT:

Fototapeta winylowa na podkładzie fizelinowym - 99 zł brutto / 1 m2.
Montaż fototapety - 69 zł brutto / 1 m2.

KONTAKT: www.picassi.pl

Jarosław Jankowski, PicassiWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług