Piotr Bagiński, Zakład budowlano - remontowy

Oława, DolnośląskieOnline 10 godzin temu
ponad 20 lat doświadczenia 2 lata na Fixly
5.0

17 opinii

(od 11 klientów)

O mnie

Wykonuję remonty i wykończenia mieszkań (malowanie, gładzie, ścianki działowe,gładzie, glazura, terakota, biały montaż, panele itp.) Zajmuję się również wykonawstwem i naprawą dachów.

Opinie o "Zakład budowlano - remontowy" 17

5

17 opinii (od 11 klientów)

Opinia z Fixly

Volodymyr

Wrocław

Biały montaż+2 usługi

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług pana Piotra. Pracy przebiegały bardzo sprawnie od samego początku, wszystko wykonane na czas (a nawet wcześniej), bez żadnej zwłoki, z głową i zgodnie z ustaleniami - obecnie rzadko spotykana cecha. Podejście pana Piotra budzi pełne zaufanie i z pewnością jeszcze zwrócimy do współpracy. Zakres wykonanych prac w mieszkaniu: kafelki w łazience, biały montaż (wc+wanna), kafelki w kuchnie na podłodze i fartuch oraz panele podłogowe w całej reszcie mieszkania.

Opinia z Fixly

Marcin

Siechnice

Usługa wykonana profesjonalnie (remont kuchni : panele, malowanie ścian , punkty elektryczne , wentylacja , przyłącze hydrauliczne zmywarki)
Pan Piotr jest dokładny i punktualny, starannie wykonuje prace remontowo - wykończeniowe , posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Ceny konkurencyjne.

Opinia z Fixly

Joanna

Święta Katarzyna

Szczerze polecam pana Piotra. Zawsze na czas, w razie potrzeby doradzi. Nie ma problemu z porządkiem, bylam pod wrazeniem jak obkleił kuchnię taśmą, żeby nie kurzyć w domu podczas szlifowania. Wszechstronny, potrafi położyć kafle, zajął się też elektryką. Do tego jest bardzo sumpatycznym i życzliwym człowiekiem.

Usługi świadczone przez "Zakład budowlano - remontowy" 84

Remont (45)

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika