Piotr Rudka, Golden-bud

Pruszków, MazowieckieOnline 5 dni temu
13 lat doświadczenia 2 lata na Fixly
4.8

29 opinii

(od 13 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Moje prace bazują na jakości i dokładności wykonania. Zajmuje sie wykończeniem wnętrz. Szpachlowanie, malowanie, glazura, elektryka, podwieszane sufity itp.

Opinie o "Golden-bud" 29

4.8

29 opinii (od 13 klientów)

Opinia z Fixly

Mariusz

Magdalenka

U mnie robił łazienkę - obiecywał dwa tygodnie, wykonał w ponad dwa miesiące. Jednak gorsza sytuacja wystąpiła z remontem mieszkania u mojego syna- umowa podpisana 16.11.2020 z datą końca 31.01.2021. W sierpniu lokal wciąż w rozsypce. Syn wypowiedział umowę i wezwał do zapłaty kary umownej. Kara niezapłacona, zatem Rudka dopisany do KRD. Wziął też nielegalnie na dane syna materiały w hurtowni i chciał żeby za nie zapłacił, pomimo podpisania umowy na „usługę z materiałem w cenie”. Wykonane prace tragicznej jakości. Elektryka całkowicie spieprzona. Zniszczył też elementy chromowane do łazienki.

Sebastian

Gipsowanie ścian+2 usługi

Pan Piotr to profesjonalista w każdym calu. Prace jakie wykonał u mnie w restauracji to malowanie, gładzie, naprawa drzwi, wymiana zawiasów, cyklinowanie podłóg, ścianki z karton gipsu i wiele innych mniejszych prac. Z czystym sumieniem polecam tego Pana dalej. Nie ma chyba prac których by się nie podjął i zrobił perfekcyjnie.

Opinia z Fixly

irmina

Żelechów, grodziski

Usługi świadczone przez "Golden-bud" 183

Remont (59)

Cennik

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika