Skontaktuj się z Justyna Klinowska, PJ-Trans:

O mnie

PJ Trans to firma transportowa specjalizujaca się w przeprowadzkach domów, mieszkań, firm i instytucji. Nasze wieloletnie doświadczenie i zaplecze sprzętowe pozwala nam wykonywać zlecenia na bardzo wysokim poziomie w stosunkowo szybkim czasie. Dbałość o odpowiednie zabezpieczenie transportowanego mienia klienta to atut który nas wyróżnia pośród konkurencji. Posiadamy ubezpieczenie od wykonywanej działalności obejmujące towar który przewozimy już od samego załadunku!
Zapraszamy Państwa do licznego grona naszych zadowolonych klientów.

Justyna Klinowska, PJ-Trans – 9 opinii (od 8 klientów)

Transport mebli
23 stycznia 2020

Punktualni,solidni i usmiechnieci.Porzadni fachowcy.Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Przeprowadzki+1 usługa

Transport mebli

22 stycznia 2020

Jestem zadowolona z przeprowadzki. Wszystko sprawnie i dokładnie zabezpieczone. Bardzo profesjonana firma. Ani meble, ani szkło, ani ściany...nic nie zostało uszkodzone, nic nie zadrapane. Super, podpowiadają dobre rozwiązania, mili i kulturalni ludzie. Do tego bardzo dobry kontakt. Co ważne cena bardzo niewygórowana jak niektórzy sobie życzyli. Naprawdę nie miałam tego stresu co kiedyś, a to moja trzecia przeprowadzka była, więc doświadczenie mam. Do tego dodam, co dla mnie też ważne: samochody czyściutkie a i rzeczy układane z głową, aby nie naciągać na kolejny transport. Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Przeprowadzki
6 marca 2019

Na prawdę polecam,potrzebowałam przewieźć szybko parę rzeczy,usługa została wykonana już na drugi dzień. Szybko,bezproblemowo, bardzo miła obsługa. Jeszcze raz serdecznie polecam :)

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Justyna Klinowska, PJ-TransWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług