Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Piotr Moralewicz, Pogromcy Plam:

O mnie

Jesteśmy jak Batman, Robin, Brygada RR i Profesor Gąbka razem wzięci – podejmujemy każde wyzwanie. Oferujemy kompleksowe usługi czyszcząco-pielęgnacyjne. Jako prawdziwi pogromcy plam zdajemy sobie sprawę, jak nieskuteczne czasem bywają domowe sposoby. W zamian proponujemy sprawdzone, profesjonalne metody odplamiania i prania, dzięki którym efekt będzie
widoczny od razu. W naszej pracy stosujemy wysokiej jakości środki chemiczne oraz korzystamy ze sprzętu sprawdzonych firm. Dbamy o środowisko naturalne, dlatego używane przez nas chemikalia są biodegradowalne.

W zakres naszej działalności wchodzi pranie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej oraz samochodowej, odplamianie, neutralizacja zapachów, mycie elewacji, pielęgnacja tarasów i elewacji drewnianej. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, w zależności od rodzaju zabrudzeń, typu materiałów i gatunku drewna. Wybieramy zawsze najlepsze rozwiązania.

Posiadamy wiedzę, doświadczenie i kompetencje, dzięki czemu gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz fachowość na każdym etapie przeprowadzanych przez nas prac. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami w zakresie pielęgnacji i oczyszczania. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Działamy głównie na terenie Poznania. Swoje usługi oferujemy zarówno klientom indywidualnym, biznesowym jak i instytucjom publicznym.


Piotr Moralewicz, Pogromcy Plam Opinie

Czyszczenie myjką ciśnieniową
12 marca 2019

Super robota. Szybko i dokładnie do tego miła rozmowa. polecam !!!!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Piotr Moralewicz, Pogromcy PlamWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług