Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą na którą składają się tradycyjne prace remontowo-wykończeniowe tj. układanie glazury, montaż podłóg (panele, deski, płytki), gładzie ścienne, malowanie, tapetowanie, płyty gipsowe w systemie suchej zabudowy, podwieszane sufity itp. W moim portfolio znajdziecie Państwo również usługi z zakresu montażu stolarki drzwiowej i okiennej, prac stolarskich i ciesielskich, a także prac brukarskich.
Cechuje mnie staranność, rzetelność i lojalność wobec klienta Zapewniam konkurencyjne ceny i dokładność w powierzonych pracach. Posiadam 20 letnie doświadczenie w pracach remontowo-wykończeniowych.
Spore doświadczenie zdobyłem pracując w krajach skandynawskich, więc jeśli marzy się Państwu dom lub mieszkanie w stylu skandynawskim serdecznie zapraszam do kontaktu!

Wykonywane usługi

Projektowanie

Hydraulik

Obszar wykonywania usług