Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Zbigniew Florczyk:

O mnie

Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych od wykonania fundamentów po dach. Każda wykonana przez nas usługa rozpoczyna się przygotowaniem kosztorysu, dzięki czemu są Państwo zapoznani z zakresem i kosztem poszczególnych etapów prac.
Zajmujemy się także remontami dachów domów jednorodzinnych oraz wielkopowierzchniowych na budynkach wielorodzinnych. Korzystamy ze specjalistycznego programu do projektowania konstrukcji drewnianych. Dzięki temu wszystkie elementy więźby są wcześniej idealnie docinane zgodnie z opracowanym projektem i gotowe do montażu. Korzystanie z takiego rozwiązania zapewnia możliwość budowy nawet bardzo skomplikowanych dachów a także precyzję wykonania. Wykonujemy głównie pokrycia z dachówki ceramicznej i betonowej, gonty bitumiczne, dobrej jakości papy termozgrzewalnej.
Korzystając z naszych usług mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo w zakresie odpowiedniego doboru materiałów budowlanych oraz dostarczanie ich bezpośrednio na budowę.
Wystawiamy faktury i udzielamy gwarancji na wykonane usługi.

Zbigniew Florczyk Opinie

26 czerwca 2019

Dobry ,rzetelny i solidny Wykonawca.Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Zbigniew FlorczykWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Montaż i naprawa

Usługi prawne i administracyjne

Obszar wykonywania usług